طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

 

 
 
پــازن سرویسی برای طراحی آسان انواع وب سایت ها می باشد، که استفاده کنندگان از آن هیچ دغدغه فنی جهت نگهداری، توسعه، بروز رسانی و امنیت سیستم ندارند.  پازن در سه نسخه کاربری، نمایندگی و سازمانی ارائه می گردد.
 
استفاده کنندگان نسخه های کاربری صاحبین اصناف و مشاغل مختلفی هستند که تمایل دارند برای خود یک وب سایت حرفه ای، زیبا، و کارآمد داشته باشند. که به سادگی بتوانند از آن در جهت جذب مشتریان جدید و یا کاهش هزینه های تبلیغاتی و ارتباطاتی خود استفاده کنند.
 
اهمیت طراحی سایت در اصفهان:

اصفهان شهری با قابلیتها و پتانسیل های فراوان در صنعت،خدمات و دیگر شؤن کسب وکار میباشد.در شهری که تعداد فراوانی مجموعه صنعتی وجود دارد.  شغل قلمزنی یکی از مشاغل معروف در اصفهان میباشد که آثارش خواهان زیادی در داخل و خارج کشور دارد. حال یک رقابت بین افرادی که در این زمینه مشغول به

فعالیت هستند به وجود می آید.  یک سوال در ذهن همه نقش خواهد بست و آن هم این که به طور مثال اگر در شغل قلمزنی 100 نفر مشغول به کار هستند کدام افراد گوی رقابت را در بازار امروز از آن خود خواهد کرد؟

اگر این سوال را از هر فرد با تجربه ای بپرسیم به شما خواهد گفت: یک سایت مناسب در صفحه اول گوگل، تبلیغات،اعتبار بیشتر در بازار،شرکت در نمایشگاه ها حال اگر فردی شغلش قلمزنی میباشد و میخواهد که فروش و اعتبار بیشتری در اصفهان و یا حتی فراتر، در ایران بدست آورد میتواند یک سایت شخصی داشته باشد که آثارش را برای فروش در داخل و خارج از کشور  به صورت اینترنتی به فروش بگذارد. با این کار میتواند از سایر رقبا پیشی بگیرد و فروش و اعتبار بیشتری کسب نماید. شرکت مهندسی سناکو با استفاده از سایت ساز و فروشگاه اینترنتی پازن قادر به طراحی و بهینه سازی سایت در زمینه های مختلف میباشد.

 در کلیه مراحل از انتخاب نام وب سایت ، طراحی و چیدمان سایت، بررسی و انتخاب ماژول ها و امکاناتی که برای سایتتان نیاز است، انتخاب کلمات کلیدی سایتتان وسایر موارد مربوطه،  ما به صورت کامل همراه شما هستیم و بهترین مشاوره ممکن که تجربه حرفه ای و تخصصی ما از سال  1388  تا به الان می باشد را

صادقانه در اختیار شما قرار خواهیم داد،
 
که انشالله:
 
. وب سایتی زیبا، کامل و حرفه ای را داشته باشید
 
. وب سایتتان بتواند بخشی از هزینه های جاری روزانه شما را کاهش دهد
 
. و از همه مهمتر با خدماتی که در زمینه سئو سایت به شما می دهیم سایتتان در دسترس تمام کسانی که در جستجوی شغل و خدمات شما در اینترنت هستند قرار بگیرد و از این طریق بتوانید مشتریان بسیار زیاد و جدیدی را داشته باشید.
نسخه های نمایندگی پازن مخصوص علاقمندانی است که می خواهند برای مشتریان خود طراحی انواع وب سایت ها را انجام دهند (بدون نیاز به دانش فنی) با درآمد مناسب و توجیه اقتصادی بالا، کلیه ابزار های مدیریتی برای نمایندگان برنامه نویسی و آماده می باشد و نمایندگان می تواند به سادگی کلیه مشتریان خود را به

صورت متمرکز مدیریت کنند.
 
نسخه های سازمانی مخصوص سازمان ها و یا شرکت هایی است که فعالیت ویا بخش های متعددی را دارا می باشند. این عزیزان می توانند برای اشخاص و یا بخش های مختلف خود وب سایت های مستقل و یا زیر مجموعه وب سایت اصلی را ایجاد و به صورت یکپارچه مدیریت کنند.

 
امیدوارم با این مطلب به اهمیت طراحی سایت در اصفهان پی برده باشید.
 
 
/ 0 نظر / 12 بازدید